Nasi lektorzy

Anna Stachurska


Anna Stachurska - założycielka szkoły, główna metodyk i lektorka

Absolwentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Technische Universität w Dreźnie, Studium Menedżerskiego i Studiów Public Relations w Szkole Głównej Handlowej; w latach 2000-2012 tłumaczka i menedżer komunikacji w międzynarodowych korporacjach i organizacjach.

W 2013 roku założyła Szkołę Hallo Kinder. Od tego czasu sama naucza, stosując najlepsze metody nauczania dzieci. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku 6-15 lat.

Octavia PassNative Speaker , England, UK

Zaproszenie od OCTAVII

Więcej o Octavii :)

Energiczna doświadczona lektorka j. angielskiego, posiadająca certyfikat TEFL, absolwentka studiów języka angielskiego English and Drama, Cardiff Metropolitan University (UK) w pełni dwujęzyczna, z doświadczeniem w pracy w Anglii i Chinach, w Hallo Kinder od 2022 r.


Anthony Jacks - Native Speaker , England, UK

Teacher of English as a Foreign Language with great experience in teaching conversation classes (all levels: A1 to C2) and teaching individual students as well as organised school classes and in-company groups i.e. at   BRITISH SCHOOL, POLANGLO, NOVATORIUM (private foreign language schools) since 1999.  Oxford University Press Trainings: Teaching English to Foreign Students, Handling Difficulties with Youth Behaviour; Professional Development for Language School Teacher.

Shivam Dhangan    ZAPROSZENIE OD SHIVAMA (kliknij link)

lektor j. angielskiego (poch. Indie) Dedykowany do kursów konwersacyjnych dla dzieci starszych lektor z dużym doświadczeniem w pracy z młodzieżą, wykorzystujący w swej pracy najnowocześniejsze narzędzia interaktywne. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole i na obozach językowych. Pasja do pracy z dziećmi sprawia że prowadzi świetne lekcje, które szlifują język i rozwijają sprawność swobodnej komunikacji. Uwielbiany przez dzieci i nastolatków!

Barbara Sackiewicz  

Lektorka języka niemieckiego i rosyjskiego posiadająca stopień nauczyciela dyplomowanego oraz dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w szkole, z małymi dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W swej pracy dużą wagę przykłada do metod aktywizujących, które znacząco uatrakcyjniają naukę języka obcego. Ma na swoim koncie liczne sukcesy w pracy z uczniami uzdolnionymi. W latach 2015-2018 prowadziła zajęcia dla Mniejszości Niemieckiej w Warszawie. Zaprasza na zajęcia wszystkie osoby, które chcą się nie tylko nauczyć języka niemieckiego lub rosyjskiego, ale też poznać wspaniałą kulturę największych sąsiadów Polski. Prywatnie pasjonuj się podróżami, literaturą oraz językami obcymi. Oprócz języka niemieckiego i rosyjskiego zna też język angielski, włoski i hiszpański.

Barbara Chudzyńska - lektorka j. angielskiego,

Nauczycielka dyplomowana,  absolwentka  Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w nauczaniu j. angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.  Posiada certyfikat państwowego egzaminu z języka angielskiego. Absolwentka studiów z metodyki nauczania języka angielskiego. Łączy wieloletnie doświadczenie w  pracy z dziećmi z pasją do nauczania języka angielskiego. Jej wychowankowie biorą udział w Ursynowskim Przeglądzie Piosenki Angielskiej i występują przedstawieniach teatralnych w j. angielskim. Absolwentka wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz pedagogiki ogólnej. Nauczycielka dyplomowana z 20-letnim stażem pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.