Nasi lektorzy

Anna Stachurska


ANNA STACHURSKA - założycielka szkoły, główna metodyk i lektorka

Absolwentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Technische Universität w Dreźnie, Studium Menedżerskiego i Studiów Public Relations w Szkole Głównej Handlowej; w latach 2000-2012 tłumaczka i menedżer komunikacji w międzynarodowych korporacjach i organizacjach.

W 2013 roku założyła Szkołę Hallo Kinder. Od tego czasu sama naucza, stosując najlepsze metody nauczania dzieci. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku 6-15 lat.

Anthony Jacks - Native Speaker , England, UK

Teacher of English as a Foreign Language with great experience in teaching conversation classes (all levels: A1 to C2) and teaching individual students as well as organised school classes and in-company groups i.e. at   BRITISH SCHOOL, POLANGLO, NOVATORIUM (private foreign language schools) since 1999.  Oxford University Press Trainings: Teaching English to Foreign Students, Handling Difficulties with Youth Behaviour; Professional Development for Language School Teacher.

Barbara Chudzyńska - lektorka j. angielskiego,

Nauczycielka dyplomowana,  absolwentka  Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w nauczaniu j. angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.
Od 6 lat naucza języka angielskiego  we wszystkich grupach wiekowych 3-6l. Posiada certyfikat państwowego egzaminu z języka angielskiego. Absolwentka studiów z metodyki nauczania języka angielskiego. Na swoich zajęciach łączy wieloletnie doświadczenie w  pracy z dziećmi z pasją do nauczania języka angielskiego. Jej wychowankowie biorą udział w Ursynowskim Przeglądzie Piosenki Angielskiej i występują przedstawieniach teatralnych w j. angielskim. Absolwentka wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz pedagogiki ogólnej. Nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.


Shivam Dhangan - lektor j. angielskiego (poch. Indie)
Dedykowany do kursów konwersacyjnych dla
dzieci starszych lektor z dużym doświadczeniem w pracy z młodzieżą, wykorzystujący w swej pracy najnowocześniejsze narzędzia interaktywne. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole i na obozach językowych. Pasja do pracy z dziećmi sprawia że prowadzi świetne lekcje, które szlifują język i rozwijają sprawność swobodnej komunikacji. Uwielbiany przez dzieci i nastolatków!
* Ciekawostka - posiada również doświadczenie aktorskie, wkrótce zobaczymy go na ekranach polskich kin.