Opinie o nas

Rodzice o nas - z okresu COVID-19 i nauki online

" Podczas epidemii lekcje były tak samo wystarczające i i interesujące co w szkole"

"Bardzo dobrze - jako pierwsi rozpoczęliście lekcje online dając naszym dzieciom możliwość spotkania się z kolegami i wspólną pracę"

"Bardzo dobra organizacja zajęć online, różnorodność i elastyczność form prowadzenia zajęć".

"Bardzo dobre przygotowanie lekcji online z wykorzystaniem prezentacji i zabaw"

Chciałam serdecznie podziękować za szybką adaptację do nowych warunków. Wszyscy znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji i Państwa reakcja na powstałe problemy jest godna docenienia. Wiem ile trudności technicznych trzeba było pokonać aby lekcje się udały. Efektem znakomitej pracy są wyniki testów końcowych :)

"Szybka adaptacja do nowych warunków pozwoliła na kontynuowanie kursu. Bardzo doceniam pracę jaka została włożona, aby lekcje były kontynuowane online"

Hallo Kinder to na prawdę świetna szkoła i profesjonalna kadra. Lekcje on-line sprawdziły się świetnie. Bardzo dobra forma zajęć i partie przerabianego materiału. Widzimy postępy w nauce i łatwość oraz śmiałość w podejmowaniu konwersacji w j angielskim przez naszą córkę.

"Współpraca profesjonalna. Bardzo dobra organizacja pracy oraz praca z dziećmi. Informacje i przesyłanie materiałów szkoleniowych na bieżąco do uczniów oraz rodziców".

Bardzo dobrze. Przystąpienie do lekcji zdalnych w zasadzie od razu. Zapewnienie dzieciom narzędzia, pilnowanie dzieci i nadzór, czy wszyscy są, czy wszyscy uważają, czy dobrze pracują na lekcji. Stały kontakt z rodzicem, przesyłanie na bieżąco i z wyprzedzeniem materiałów, smsy przypominające. Bardzo duże zaangażowanie Pani Ani :)

"Wspaniale, mimo trudności z mobilizacją u tak małych dzieci zajęcia były realizowane regularnie, z dużą uwagą córki i w fajny sposób"

Bez wątpienia robili Państwo wszystko aby zachęcić dzieci do nauki :)

Jedne z najlepiej zorganizowanych zajęć!

Bardzo dobra organizacja, dostosowanie na każdym kroku do kalendarzy dzieci i ich innych zajęć. Stały kontakt Pani Ani z rodzicami. Szybkie reagowanie na pytania i prośby rodziców, w zasadzie każdym kanałem komunikacji - mail, telefon, sms. Troska o każde dziecko, indywidualne podejście, zwłaszcza w razie problemów z dyscypliną podczas lekcji, czułam, jakby Pani Ania zajmowała się jedynie moim synem na tych lekcjach. Miałam poczucie, że nie muszę na każdym kroku pilnować dziecka w związku z lekcjami, gdyż nad wszystkim czuwa nauczyciel. 

Kurs spełnił moje oczekiwania, szkoła jako pierwsza rozpoczęła naukę online w trudnych dla nas wszystkich czasach COVID-19. Różnorodność zajęć, wprowadzenie dodatkowych platform i gier aby uatrakcyjnić dzieciom czas i umożliwić samodzielną naukę.

Bardzo dobra organizacja zajęć online, różnorodność i elastyczność form prowadzenia zajęć. Dla nas wszystko na najwyższym poziomie!

Wcześniejsze opinie o nas

- Z ogromną przyjemnością polecam zajęcia nauki języka angielskiego dla dzieci, prowadzone przez panią Anię. Wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, dużą dawką pozytywnej energii i ciekawymi pomysłami na prowadzenie zajęć. Aktywnie i skutecznie zabiega o uwagę dzieci. Taka mieszanka powoduje, że nie trzeba długo czekać na efekty. - Monika (mama Julka, 10l. SP343)

- Z czystym sumieniem polecam kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzony przez szkołę Hallo Kinder. Pani Ania prowadzi zajęcia w bardzo interesujący sposób - jest mnóstwo zabawy, śmiechu, materiał jest odpowiednio dostosowany do grupy wiekowej, jak również do poziomu grupy. Grupy są nieliczne, dzięki czemu każde z dzieci ma szansę na bezpośrednią pracę z lektorem. Poza tym "mega" zaangażowanie p. Ani - w to co robi i jak przekazuje wiedzę - procentuje! Obserwuję bardzo duży postęp w nauce angielskiego mojej córki. Polecam! Eliza (mama Leny 9l. SP 343)

- Moja córeczka bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach pani Ani, nie może się doczekać następnych zajęć. A co najważniejsze - wynosi z zajęć dużo nowych słówek i zwrotów, które później przydają się w szkole na lekcji niemieckiego. Dzięki zajęciom pani Ani Zuzia polubiła niemiecki i chętnie się go uczy. Pani Ania miłym usposobieniem i uśmiechem zaraża dzieci, dzięki czemu zajęcia przebiegają w milej i wesołej atmosferze. - Kamila (mama Zuzi, 9 l. SP 303)

- Chcesz, aby Twoje dziecko bawiło się angielskim, spędzając czas na grach, kalamburach i śpiewaniu piosenek? To jest szkoła dla niego! Wymagający, a przy tym ciekawie realizowany program nauki. Świetny system motywacyjny zachęcający dzieci do pracy. Na bieżąco wymiana informacji z rodzicem o powtórkach, sprawdzianach i postępach dziecka. Rzetelność, profesjonalizm i pełne oddanie się pracy z dziećmi! Szczerze polecamy!  Agnieszka i Tomasz  (rodzice Małgosi 10l. SP 343)

Hallo Kinder to nauka języka niemieckiego poprzez kreatywne, pełne aktywności zajęcia. Nasz syn uczęszcza na lekcje z przyjemnością, a my z podobną przyjemnością obserwujemy postępy w nauce. Polecamy i kontynuujemy! Dziękujemy! Ola i Kamil (rodzice Bruna, 10l. SP 303)